PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

ROZJASŇUJÚCA GUMÁŽNA MASKA 75 ml LIGHTENNING BUFFING MASK

Jemný peeling bez zrniečok s textúrou krémovej masky, ktorá „vygumuje“- odstráni odumreté bunky a povrchové nedostatky pleti. Dôkladne odstraňuje povrchové nečistoty, odumreté bunky a tak zmenšuje veľkosť pórov, zjemňuje povrch pleti, znižuje tvorbu mazotoku, napomáha bieliť pigmentové škvrny a rozjasňuje pleť, pričom rešpektuje prirodzenú flóru pokožky.

 

Hĺbkové čistenie pórov a jemné odstránenie

nedokonalostí z povrchu pleti je spôsob, ktorý napomôže k dokonalej čistote vašej pleti. 

Hlbkový čistič pórov spolu s Rozjasňujúcou gumážnou maskou tvoria nerozlučnú dvojicu, pracujú v harmónii

s prirodzeným ekosystémom pleti.

Skladom
Kód: V600900
€45,90
Kategória: ČISTENIE PLETI
IE web 600x900 V600901 LIGHTENNING BUFFING MASK 75ml
ZADARMOZADARMO

VÝSLEDOK:
Pleť je čistá, krásne rozjasnená, zjednotená, veľkosť pórov zmenšená, tvorba mazotoku znížená.

PRE KOHO:
Pre všetky typy pleti. Pre tých, ktorí chcú zmenšiť veľkosť pórov a vyčistiť ich, majú mastnú pleť, chcú  rozjasniť
pleť, eliminovať nežiadúce sfarbenie pleti- pigmentové škvrny spôsobené vekom, slnkom, tehotenstvom, genetikou alebo hormónmi.

 POUŽITIE:
Aplikujte hrubšiu rovnomernú vrstvu na čistú a suchú pleť tváre, krku a dekoltu. Nechajte pôsobiť niekoľko
minút. Potom ju jemnými krúživými pohybmi vygumujte a dôkladne opláchnite. Používajte 1-2-krát týždenne v kombinácii s Hlbkovým čističom pórov.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.