PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

OČNÝ SPEVŇUJÚCI KRÉM 15 ml ACTIVE REPAIR EYE CONTOUR CREAM

Očný spevňujúci reštrukturalizačný krém regeneruje a posilňuje krehkú oblasť okolo oka. Pôsobenie tohto krém na oči proti vráskam viditeľne znižuje výskyt tmavých kruhov a ich opuchov.

Skladom
Kód: V640303
€68,90
OČNÝ SPEVŇUJÚCI KRÉM 15 ml  ACTIVE REPAIR EYE CONTOUR CREAM
ZADARMOZADARMO

Ľahký očný krém pre korekciu vrások, opuchov, známok únavy a tmavých kruhov pod očami.Bez parfemov a farbív.

 

VÝSLEDKY:

Okamžitý hydratujúci a upokojujúci účinok. Vrásky a známky únavy deň za dňom ustupujú, tmavé kruhy pod očami a opuch sa zmierňuje.

 

PRE KOHO:

Všetky typy pleti od 30 rokov.

 

POUŽITIE:

Aplikujte ráno a večer na očistenú a vysušenú pokožku okolia očí pomocou jemných kruhových pohybov. Alebo jemným vklepkávaním od vnútornej k vonkajšej časti oblasti oka.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.