PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE PROPOLIS TONIKUM 130 ml INTENSIVE PROPOLIS LOTION

Intenzívne Propolisové tonikum so Zinkom reguluje produkciu nadbytočného kožného mazu: používa zinok na neutralizáciu lesklých oblastí a na čistenie pokožky. Stimuluje bunkový metabolizmus a krvnú cirkuláciu, aby sa odstránilo akné a zabránilo sa jeho tvoreniu. Upokojuje pokožku: obmedzuje a upokojuje kožné reakcie spojené s akné.

Skladom
Kód: V621202
€47,90
Kategória: Intensive Propolis
INTENSIVE PROPOLIS LOTION + ZINK
ZADARMOZADARMO

Propolis je zmes živicových látok zozbieraných včelami, ktoré majú pozoruhodné čistiace, antiseptické a upokojujúce vlastnosti. Institut Esthederm Paris využil túto synergickú kombináciu účinných látok, aby poskytol komplexnú starostlivosť pre pokožku náchylnú na akné.

 

VÝSLEDKY: 

Pokožka je vyčistená, nadmerná tvorba mazu je pod kontrolou. Vzhľad pleti je jasnejší, škvrny a podráždenie zredukované.

 

PRE KOHO:

Mastná pleť, pokožka náchylná na akné.

 

POUŽITIE:

Na očistenú pleť ráno a / alebo večer pomocou vatového tampónu ( na problematické miesta alebo na celú tvár).

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.