PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

DVOJFÁZOVÁ OCHRANNÁ OPAĽOVACIA VODA -ADAPTASUN HYDRA-PROTECTIVE ŠUNKA WATER 150ml

ADAPTASUN HYDRA-PROTECTIVE SUN WATER Dvojfázová ochranná opalovacia voda 150ml

Prvá dvojfázová slnečná voda *** so sviežou ultraľahkou textúrou, so silnou ochranou pred UV žiarením, optimalizuje prirodzené opálenie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky, bez pocitu zaťaženej kože.

Skladom
Kód: 484
€68,90
Kategória: Normálna pokožka
IE 05V454200 ADAPTASUN HYDRA PROTECTIVE SUN WATER SP 150ML RVB SHADOW WEB
Akcia Novinka
ZADARMOZADARMO

ÚČINOK:

Patentovaná technológia ADAPTASUN stimuluje a posilňuje prirodzené, rovnomerné opálenie pokožky pre rýchlejší, dlhotrvajúci a intenzívnejší výsledok. Aktivuje a optimalizuje celý proces pigmentácie. Patentovaná ochrana proti negatívnym vplyvom slnečného žiarenia GLOBAL CELLULAR PROTECTION zaisťuje cielený antioxidačný a ochranný účinok a tým zabraňuje nielen poškodeniu kožných buniek a ich DNA, ale aj starnutiu pokožky v dôsledku nadmerného pôsobenia voľných radikálov. Posilňuje prirodzenú protizápalovú ochranu pokožky, čo je výbornou prevenciou vzniku akéhokoľvek podráždenia či reakcie. Celkovo je potom pokožka odolnejšia voči nepriaznivým účinkom slnečného žiarenia. S patentom CELLULAR WATER zachováva mladistvosť pleti na slnku. Obsah 3,6,9 omega mastných kyselín, betakaroténu, provitamínu A a vitamínu E chráni pleť pred dehydratáciou, oxidačným stresom a dodáva pleti zdravý lesk.

PRE KOHO:

Pre normálnu pokožku bez pigmentácií. Pre vystavenie silnému slnku (hore, more, trópy) alebo dlhodobej expozícií.

APLIKÁCIA:

Pred použitím dobre pretrepte. Rovnomerne aplikujte na suchú alebo vlhkú pokožku na tvár, telo i vlasy 20 min pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny, po plávaní, po utretí ručníkom alebo pri športe.

VÝSLEDOK:

Pokožka sa rýchlejšie adaptuje na slnko, intenzívnejšie a zdravo sa opáli, bez spálenia, bez pocitu zaťaženej kože. Pokožka získava nádhernú zlatistú farbu a hodvábny povrch.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.