PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

KONCENTRÁT NA STIAHNUTIE ROZŠÍRENÝCH PÓROV 50 ml PORE REFINER CONCENTRATE

 

Koncentrát určený pre všetkých, ktorý túžia po jemnej a hladkej pleti bez rozšírených pórov. Okamžite sťahuje póry a zároveň reguluje mazotok, vďaka čomu viditeľne a dlhodobo detoxikuje a očisťuje pleť. Okamžité stiahnutie pórov a dlhodobá detoxikácia pleti.

Skladom
Kód: V620300
€64,90
Kategória: Mastná pleť
IE web 600x900 V620300 PORE REFINER CONCENTRATE 50ml
ZADARMOZADARMO

VÝSLEDOK:

Póry sú okamžite stiahnuté, povrch pleti je hladší. Nadmerný mazotok je dlhodobo regulovaný a pleť funguje normálne. Mladosť pleti je zachovaná.

 

PRE KOHO:

Pre mastnú a hrubú pleť s rozšírenými pórmi, nerovnomerným povrchom a leskom

 

POUŽITIE:

Aplikujte ráno a večer, samostatne alebo pred vašou pravidelnou starostlivosťou o pleť na čistú a suchú pokožku. Možné je aj použitie na lokálne a problematické partie. Používajte samostatne, alebo po nanesení séra INTENSIVE PROPOLIS.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.