PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM 30ml

INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM sérum na podporu tvorby kolagénu v pokožke 30 ml

 

Ľahké sérum s textúrou "kolagénového gélu" INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM posilňuje biologické mechanizmy spevňovania kontúr tváre. Objem pleti sa obnovuje a štruktúra tváre je harmonickejšia. Gél sa ľahko rozotiera a poskytuje okamžitý vyhladzujúci účinok bez pocitu lepkavosti.Skladom
Kód: 498
€104,90
IE 05V691100 INTENSIVE PRO COLLAGEN+ SERUM PUB 30ML RGB SHADOW WEB
Novinka
ZADARMOZADARMO

Sérum na podporu tvorby kolagén v pokožke.


Prelomový rad INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ okamžite pôsobí ako účinná korekcia všetkých príznakov ochabnutej pleti, pôsobí proti strate pevnosti a pružnosti pokožky a zlepšuje jej štruktúru vo všetkých vrstvách.

Výskumné oddelenie Institut Esthederm vyvinulo nové inovatívne ekobiologické riešenie, ktoré dokáže pôsobiť na prirodzené mechanizmy spevňovania pokožky. Tieto účinné látky pôsobia na rôzne vrstvy pokožky - epidermis (vrchná vrstva), dermálno-epidermálne spojenie a dermis (spodná vrstva) - a zameriavajú sa na päť základných typov kolagénu, ktoré zaručujú pevnosť a súdržnosť pokožky a posilňujú jej štruktúru.

KOLAGÉN TYPU XVII zlepšuje kvalitu pokožky a významne prispieva k jej celkovej štruktúre tým, že podporuje súdržnosť medzi jej spodnou (dermis) a vrchnou (epidermis) vrstvou, zvyšuje odolnosť pokožky a prispieva ku kvalite jej obnovy.

KOLAGÉNY TYPU IV a VII posilňujú súdržnosť dermis a epidermis a vytvárajú priaznivé prostredie pre výmenu buniek medzi nimi. Okrem toho zlepšujú odolnosť pokožky voči fyziologickým zmenám súvisiacim s vekom.

KOLAGÉNY TYPU I a III zabezpečujú hustotu pokožky. Tieto typy kolagénu spolu s určitými proteínmi zväčšujú objem dermis, čím napínajú a vyhladzujú povrch pleti.

Stimuláciou syntézy týchto piatich typov kolagénu, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke, účinné biomimetické látky - 3 biomimetické peptidy a xylóza (rastlinný cukor) - vybrané pre technológiu PRO-COLL+, podporujú udržiavanie a štruktúru každej vrstvy pokožky. Pevnosť a štruktúra pleti sa zlepšuje a povrch pleti je hladší.

Patentovaná technológia CELLULAR WATER plne kontroluje mladosť pokožky tým, že účinne bojuje proti voľným radikálom a prispieva k dobre fungujúcemu energetickému metabolizmu. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, a tým aj pre plnohodnotnú a správne fungujúcu pleť.

 

PRE KOHO: Pre všetky typy pleti so známkami starnutia, stratou plnosti a ochabnutými kontúrami.

 

POUŽITIE: Ráno a večer naneste na tvár a krk. Samostatne alebo ako doplnok ku krému INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ a séru AGE PROTEOMTM .


VÝSLEDKY: Viditeľne plnšia, hladšia a mladšia pleť, obnovený objem a harmonickejšia štruktúra tváre.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.