PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
3 hodnotenia

HĹBKOVÝ ČISTIČ PÓROV 75 ml GENTLE DEEP PORE CLEANSER

Ultra jemný „vysávač“ nečistôt z pórov. Hĺbkový čistiaci krém vytvára jemnými krúživými pohybmi aktívnu emulziu, ktorá dôkladne vyťahuje nečistoty z pórov, pričom rešpektuje prirodzenú flóru pokožky. Hĺbkové čistenie pórov a jemné odstránenie nedokonalostí z povrchu pleti je spôsob, ktorý napomôže k dokonalej čistote vašej pleti. 

Hĺbkový čistič pórov spolu s Rozjasňujúcou gumážnou maskou tvoria nerozlučnú dvojicu, pracujú v harmónii s prirodzeným ekosystémom pleti.

Skladom
Kód: V600000
€41,90
Kategória: ČISTENIE PLETI
IE web 600x900 V600001 GENTLE DEEP PORE CLEANSER 75ml
ZADARMOZADARMO

Hĺbkový čistič pórov spolu s Rozjasňujúcou gumážnou maskou tvoria nerozlučnú dvojicu, pracujú v harmónii s prirodzeným ekosystémom pleti.

Pre koho:
Pre všetky typy pleti, pre mastnú pleť, pre pleť ktorú trápia akné, pleť s pigmentovými škvrnmi.

Spôsob použitia:
Aplikujte 1-3-krát týždenne ráno alebo večer na odlíčenú suchú pleť. Produkt naneste v bodoch na tvár, krk a
dekolt. Masírujte pomocou veľmi jemných krúživých pohybov až do zhustnutia krému. Zmyte vlažnou vodou. Následne použite Rozjasňujúcu čistiacu masku.

Výsledok:
Pravidelným používaním dochádza k hĺbkovému vyčisteniu pórov, postupnému vytrácaniu čiernych bodiek,
zníženiu tvorby mazotoku.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.