PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

KRÉM PRE SPEVNENIE PLETI A KOREKCIU VRÁSOK 50 ml ACTIVE REPAIR WRINKLE CORRECTION CREAM

 

Krém z produktového radu ACTIVE REPAIR obnovuje  kolagénové a  elastínové procesy mladosti zodpovedné za plnosť, pevnosť pleti a jej hladkú štruktúru bez vrások. Zároveň obnovuje povrch pleti, aby bola rozjasnená a žiarivá.

Skladom
Kód: V640501
€88,90
KRÉM PRE SPEVNENIE PLETI A KOREKCIU VRÁSOK 50 ml  ACTIVE REPAIR WRINKLE CORRECTION CREAM
ZADARMOZADARMO

Krém s ľahšou textúrou na korekciu starnutia a rozžiarenie pleti

 

VÝSLEDKY:

Ryhy a vrásky sú minimalizované. Pleť získava pevnosť a plnosť. Je rozjasnená a obnovená.

 

PRE KOHO:

Pre pleť od prvých viditeľných známok starnutia od 30 rokov, na normálnu a zmiešanú pleť.

 

POUŽITIE:

Ráno a večer pomocou hladivých pohybov na čistú a suchú pokožku tváre, krku a dekoltu samostatne alebo po aplikácii Derm Repair séra.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.