PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME 50 ml

 

INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME krém na podporu tvorby kolagénu v pokožke 50 ml

 

Výživný liftingový krém INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME trvalo obnovuje prirodzené spevňujúce mechanizmy pleti. Pleť je viditeľne vypnutejšia, hladšia, s remodelovanými kontúrami a vyzerá mladšie už po 2 mesiacoch používania. Výživná textúra sa veľmi dobre vstrebáva, upokojuje a hydratuje pokožku a poskytuje jej okamžitý liftingový efekt a jemnosť.Skladom
Kód: 495
€98,90
IE 05V691000 INTENSIVE PRO COLLAGEN+ CREAM J 50ML RGB SHADOW WEB
Novinka
ZADARMOZADARMO

Prelomový rad INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ okamžite pôsobí ako účinná korekcia všetkých príznakov ochabnutej pleti, pôsobí proti strate jej pevnosti a pružnosti a zlepšuje jej štruktúru vo všetkých vrstvách.

Výskumné oddelenie Institut Esthederm vyvinulo nové inovatívne ekobiologické riešenie, ktoré dokáže pôsobiť na prirodzené mechanizmy spevňovania pokožky. Tieto účinné látky pôsobia v rôznych vrstvách pleti – epidermis (vrchná vrstva), dermálno-epidermálne spojenie a dermis (spodná vrstva) - a zameriavajú sa na päť základných typov kolagénu, ktoré zaručujú pevnosť a súdržnosť pokožky a posilňujú jej štruktúru.

KOLAGÉN TYPU XVII zlepšuje kvalitu pokožky a významne prispieva k jej celkovej štruktúre tým, že podporuje súdržnosť medzi jej spodnou (dermis) a vrchnou (epidermis) vrstvou, zvyšuje odolnosť pokožky a prispieva ku kvalite jej obnovy.

KOLAGÉNY TYPU IV a VII posilňujú súdržnosť dermis a epidermis a vytvárajú priaznivé prostredie pre výmenu buniek medzi nimi. Okrem toho zlepšujú odolnosť pokožky voči fyziologickým zmenám súvisiacim s vekom.

KOLAGÉNY TYPU I a III zabezpečujú hustotu pokožky. Tieto typy kolagénu spolu s určitými proteínmi zväčšujú objem dermis, čím napínajú a vyhladzujú povrch pleti.

Stimuláciou syntézy týchto piatich typov kolagénu, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke, účinné biomimetické látky - 3 biomimetické peptidy a xylóza (rastlinný cukor) - vybrané pre technológiu PRO-COLL+, podporujú udržiavanie a štruktúru každej vrstvy pokožky. Pevnosť a štruktúra pleti sa zlepšuje a povrch pleti je hladší.

Patentovaná technológia CELLULAR WATER plne kontroluje mladosť pokožky tým, že účinne bojuje proti voľným radikálom a prispieva k dobre fungujúcemu energetickému metabolizmu. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, a tým aj pre plnohodnotnú a správne fungujúcu pleť.

 

PRE KOHO: Pre normálnu, suchú a veľmi suchú pleť so známkami starnutia, stratou plnosti a ochabnutými kontúrami.

 

POUŽITIE: Ráno a večer naneste na tvár a krk. Samostatne alebo ako doplnok k prípravkom INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ a AGE PROTEOMTM .

 

VÝSLEDKY: Viditeľne plnšia, hladšia a mladšia pleť a účinná remodelácia už za dva mesiace. Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.