PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

KRÉM SO SPIRULINOU 50 ml INTENSIVE SPIRULINA CREAM

 

INTENSIVE SPIRULINA CREAM - INTENSIVNY KRÉM SO SPIRULINOU

Intenzívny krém so Spirulinou vyživuje a posilňuje pokožku, poskytuje unavenej a mdlej pleti všetky prvky nevyhnutné pre bunkový metabolizmus, vrátane stopových prvkov, minerálnych solí a vitamínov. Regeneruje: pomáha predchádzať starnutiu buniek a zmierňovať ochabovanie pokožky. Hĺbkovo revitalizuje kožné tkanivo.

Skladom
Kód: V641101
€84,90
Kategória: Intensive Spirulina
KRÉM SO SPIRULINOU 50 ml  INTENSIVE SPIRULINA CREAM
ZADARMOZADARMO

Spirulina krém obsahuje viac ako 220 živín potrebných na podporu života pleti. Čerpá z výnimočných revitalizačných, vyživujúcich a regeneračných vlastností, čím poskytuje intenzívnu starostlivosť unavenej a mdlej pleti. Terapia pre unavenú povädnutú a stresovanú pleť bez jasu.

 

VÝSLEDKY:

Pleť je žiarivá, pevnejšia, hladšia, viditeľne vyživená a revitalizovaná, uvoľnená a tonizovaná.

 

PRE KOHO:

Koža bez života, strata žiarivosti, známky únavy. Ochabnutosť a strata pevnosti.

 

POUŽITIE:

Tvár , krk a dekolt ráno a / alebo večer. Môže sa použiť samostatne alebo po použití INTENSIVE SPIRULINE SÉRA, ako súčasť dvojmesačnej kúry alebo po estetických procedúrach ako mezoterapia.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.