PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

OPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO pre mierne slnko 200 ml ADAPTASUN BODY MILK moderate sun

Opaľovacie telové mlieko s podporou opálenia, určené pri pôsobení mierneho slnka (Slovensko a Európa).

Stimuluje prirodzené opaľovanie pre rýchlejšie, intenzívnejšie a dlhšie trvajúce výsledky. Starostlivosť ADAPTASUN pomáha podporiť vlastné procesy pokožky, aby sa správne adaptovala na slnko a tak sa rýchlejšie, intenzívnejšie a pritom bezpečne a zdravo opálila. Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobené slnkom, chráni DNA pokožky a zabraňuje poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany. Aktivuje proces prirodzenej pigmentácie pre intenzívne a dlhotrvajúce opálenie.

 

Tento produkt je súčasťou akcie Darček na leto 2023 :

Pri kúpe dvoch rôznych letných produktov INSTITUT ESTHEDERM Vás odmeníme skvelým darčekom: sprejom pre prípravu pleti na opaľovanie 150ml ESTHEDERM BRONZ IMPULSE SPRAY v hodnote 71€ :) Neplatí pri kúpe MICELLAR AFTER SUN SHOWER GEL - TELOVÝ SPRCHOVÝ GEL PO OPAĽOVANÍ.
Produkt Bronz Impulse správy Vám pribalíme automaticky.
K produktom letnej akcie sa nevzťahuje darček pri nákupe nad 150€

Skladom
Kód: V451101
€67,90
Kategória: Normálna pokožka
OPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO pre mierne slnko 200 ml  ADAPTASUN BODY MILK moderate sun
ZADARMOZADARMO

Telové mlieko so stredne silnou ohcranou pred UV žiarením, ktoré chráni, optimalizuje a podporuje prirodzené opálenie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky na slnku.

 

VÝSLEDOK:

Výnimočný komfort a kvalita opaľovania. Pokožka sa rýchlejšie prispôsobí slnku a poskytne vám hlbšie a dlhšie trvajúce opálenie. Po dlhodobom používaní sa pokožka stáva mäkšou a hodvábnejšou. Pokožka je dokonale ochránená a získava nádhernú zlatistú farbu.

 

PRE KOHO:

Pokožka odolná voči slnku, ktorá sa ľahko opaľuje a zriedka spáli. Pre vystavenie miernemu slnečnému žiareniu (Slovensko Európa).

 

POUŽITIE:

Naneste v dostatočnom množstve na telo 20 minút pred vystavením sa slnku. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny.

 

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.