PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE HYALURONIC MASKA 75 ml INTENSIVE HYALURONIC MASK

Maska s vysokou koncentráciou kyseliny hyaluronovej poskytuje okamžitú a intenzívnu hydratáciu akútne dehydratovanej pleti. Obsahuje patentovaný komplex troch typov molekuly kyseliny hyalurónovej, ktoré prenikajú do jednotlivých vrstiev pleti a tak pleť hydratujú a zároveň obnovujú jej kožnú hustotu. Akútne dehydratovaná, smädná pleť je tak konečne napitá.

Skladom
Kód: V611201
€49,90
Kategória: Intensive Hyaluronic
IE web 600x900 V611202 INTENSIVE HYALURONIC MASK 75ml
ZADARMOZADARMO

VÝSLEDOK:

Pokožka je ihneď intenzívne hydratovaná, pružná, rozjasnená. Mikrovrásky sú z hĺbky vyhladenejšie.

 

PRE KOHO:

Pre pleť, ktorá sa vyznačuje silnou dehydratáciou (vysušenosťou) a s príznakmi ako je pocit pnutia, šupinky, hrubá textúra, povädnutosť.

 

POUŽITIE:

Následne na  vyčistenú suchú pleť naneste silnú vrstvu masky na tvár, krk a dekolt. Nechajte pôsobiť 15 až 20 minút a potom opláchnite. Opakujte dva až trikrát týždenne. Môže byť tiež aplikovaná ako nočná starostlivosti v tenkej vrstve ako nočný krém.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.