PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE HYALURONIC SÉRUM 30 ml INTENSIVE HYALURONIC SERUM

Vysoko koncentrované sérum obsahujúce 50% kyseliny hyalurónovej, ktoré v pleti pôsobí ako zásobáreň vody. Obsahuje patentovaný komplex troch typov molekuly kyseliny hyalurónovej, ktoré prenikajú do jednotlivých vrstiev pleti a tak pleť hydratujú a zároveň obnovujú jej kožnú hustotu. Akútne dehydratovaná, smädná pleť je tak konečne napitá.

Skladom
Kód: V611001
€77,90
Kategória: Intensive Hyaluronic
IE web 600x900 V611001 INTENSIVE HYALURONIC SERUM 30ml
Tip
ZADARMOZADARMO

VÝSLEDOK:

Pokožka je ihneď intenzívne hydratovaná, pružná, rozjasnená. Mikrovrásky sú z hĺbky vyhladené.

 

PRE KOHO:

Pre pleť, ktorá sa vyznačuje silnou dehydratáciou (vysušenosťou) s príznakmi ako: pocit pnutia, šupinky, hrubá textúra, povädnutosť.

 

POUŽITIE:

Používajte ráno a večer na suchú a čistú pleť spolu s INTESIVE HYALURONIC KRÉM.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.