PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
1 hodnotenie

HYDRATAČNÉ ČISTIACE TONIKUM 200 ml HYDRA REPLENISHING FRESH LOTION

Jemné dočistenie, tonizácia a hydratácia pleti. Čistiace tonikum je posledným krokom čistenia pleti so zachovaním prirodzenej mikroflóri pokožky. Zmierňuje vplyv tvrdej vody na pleť.

 
 
Skladom
Kód: V600200
€28,90
Kategória: ČISTENIE PLETI
IE web 600x900 V600202 HYDRA REPLENISHING FRESH LOTION 200ml
ZADARMOZADARMO

Výsledok:

 Pleť je čistá, hydratovaná, revitalizovaná a je schopná brániť sa pred vonkajšími negatívnymi vplyvmi.

 Pre koho:

 Pre všetky typy pleti

 Spôsob použitia:

 Ráno a večer naneste na celú tvár, krk a dekolt vatovým tampónom po použití hydratačného čistiaceho mlieka. Neoplachujte.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.