PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
6 hodnotení

OCHRANNÝ KRÉM PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM 50 ml PHOTO REVERSE

 

Ochranný krém proti pigmentovým škvrnám chráni pred UVB a UVA lúčmi, inhibuje proces pigmentácie zosvetlením už existujúcich škvŕn a zabraňuje vzniku nových pigmentových škvŕn. Zároveň chráni DNA, bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.

Skladom
Kód: V461102
€81,90
OCHRANNÝ KRÉM PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM 50 ml  PHOTO REVERSE
Akcia
ZADARMOZADARMO

Vysoko ochranný krém pre pleť s pigmentovými škvrnami, ktorý zabraňuje vzniku nových pigmentových škvŕn.

 

VÝSLEDOK:

Dokonale chránená a rozjasnená pokožka. Pigmentové škvrny sú výrazne svetlejšie. Škvrny ďalej netmavnú.

 

PRE KOHO:

Pigmentové škvrny a nezrovnalosti pleti.

 

POUŽITIE:

Naneste na tvár, dekolt a vrchnú časť rúk 20 minút pred vystavením slnku v dostatočnom množstve. Opakujte aplikáciu každé 2 hodiny.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.