PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
11 hodnotení

BUNKOVÁ VODA V SPREJI 100 ml CELLULAR WATER MIST

Tak silná ako sérum samotné. Unikátna voda, ktorá dokáže reaktivovať celulárnu mladistvosť buniek pre viditeľne mladú a dlhodobo krásnu pleť. Táto 100% aktívna voda v perfektnej zhode s bunkami pokožky, je obohatená o kyselinu hyalurónovú, stopové prvky a esenciálne dôležité minerály.

 

 

Skladom
Kód: V910003
€28,90
Kategória: ČISTENIE PLETI
IE web 600x900 V910003 CELLULAR WATER MIST 100ml
ZADARMOZADARMO

Výskumné laboratóriá Institut Esthederm vytvorili a patentovali nový Cellular Water Mist, jedinečnú 100% biomimetickú vodu, inšpirovanú vodou v koži. Táto 100% aktívna voda v perfektnej zhode s bunkami pokožky, je obohatená o kyselinu hyalurónovú, stopové prvky a esenciálne dôležité minerály.

Základom starostlivosti o pleť je kvalita vody. Termálna voda môže za určitých podmienok pomáhať, ale nie je ideálna pre zdravú pleť. Demineralizovaná voda, ktorá sa bežne používa v kozmetike je čistá, ale nepredstavuje ideálne prostredie pre pleť, preto Institut Esthederm Paris vyvinul PATENTOVANÚ Bunkovú vodu, ktorej zloženie replikuje vodu v pleti. Na pokožku pôsobí ako „živá voda“ a je tak zdrojom jej vitality.

Zvyšuje efektívnosť všetkých ďalších produktov. 

 

Tak silná ako sérum samotné. Unikátna voda, ktorá dokáže reaktivovať celulárnu mladistvosť buniek pre viditeľne mladú a dlhodobo krásnu pleť.

  1. EXPERT NA KOŽNÝ MIKROBIÓM- Zvyšuje množstvo biomasy v kožnom mikrobióme a zároveň zachováva jej kvalitu a rozmanitosť.Pomáha pokožke obnovovať vlastnú mikroflóru, ktorá poslňuje prirodzenú obranyschopnosť pred vonkajšími agresivnými vplyvmi.
  2. HYDRA BOOSTER - Obohatená o kyselinu hyalurónovú, ktorá okamžite zvyšuje hydratačnú schopnosť dálších produktov starostlivosti o pleť
  3. ANTIOXIDANT- Neutralizuje široké spektrum voľných radikálov , ktoré sú príčinou stárnutia a tým poskytuje pokožke geniálny biologický štít.
  4. ENERGIZÁCIA- Poskytuje bunkám vhodné prostredie a stimuluje ich metabolizmus k ideálnemu fungovaniu.

Bunková voda: dôležitý krok k dlhodobej kráse

Základné gesto akéhokoľvek rituálu krásy Institut Esthederm Paris. Cellular Water Mist je nevyhnutnou súčasťou každodennej rutiny pre trvalo

mladú a krásnu pleť.

 

VÝSLEDOK: 
Pleť je vitálna a žiarivá s dávkou energie pre jej správne fungovanie. 

 

PRE KOHO: 
Pre všetky typy pletiPOUŽITIE: 
Zo vzdialenosti cca 20 cm nastriekajte na tvár, telo, vlasy a jemne povtláčajte. Použivajte hlavne po odlíčení pleti, pred nanesením séra alebo

krému, po aplikácii make-upu (fixuje make-up), alebo kedykoľvek počas dňa


Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.