PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
4 hodnotenia

HYDRATAČNÉ ČISTIACE MLIEKO 200 ml HYDRA REPLENISHING CLEANSING MILK

Čistiace a odličujúce hydratačné mlieko, ktoré pleť nielen čistí, ale aj hydratuje. Jemná komfortná textúra z pleti jemne a dôkladne odstraňuje nečistoty a make-up. Rešpektuje prirodzenú flóru pokožky.

 

 

Skladom
Kód: V600100
€28,90
Kategória: ČISTENIE PLETI
HYDRAREPLENISHING CLEANSING MILK - Hydratačné čistiace mlieko200ml
ZADARMOZADARMO

Výsledok: 
Pleť je čistá, hydratovaná

Pre koho: 
Pre všetky typy pleti, najmä pre dehydratovanú pleť. Pre pleť, ktorá pociťuje nekomfort pri bežnom čistení.

Spôsob použitia:
Ráno a večer aplikujte rukou alebo pomocou vatových tampónov na celú tvár, krk a dekolt pre odstránenie make-upu a nečistoty z pleti. Opláchnite vodou.

 

 

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.