PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE HYALURONIC OČNÉ SÉRUM 15 ml INTENSIVE HYALURONIC EYE SERUM

Novinka v starostlivosti o očné kontúry. Očné sérum s koncentrivanou kyselinou hyaluronovou je ako prvé hydratačné a vypĺňajúce sérum pre oblasť očného okolia. Poskytuje rýchle oživenie, vyhladenie, starostlivosť proti vráskam, tmavým kruhom a opuchom.

Skladom
Kód: V611300
€51,90
Kategória: Intensive Hyaluronic
IE web 600x900 V611300 INTENSIVE HYALURONIC EYE SERUM 15ml
ZADARMOZADARMO

VÝSLEDOK:

Oživenie, oblasť očí je rozjasnená. Prepadnutá oblasť slzných doliniek je intenzívne hydratovaná, plnšia, vyhladenejšia a viditeľne mladšia.

 

PRE KOHO:

Vrásky a prvé línie spôsobené dehydratáciou. Unavené oči, známky únavy, tmavé kruhy, opuchy.

 

POUŽITIE:

Používajte samostatne alebo pred aplikáciou vášho bežného denného produktu starostlivosti o očné kontúry. Neobsahuje silikón. Nanášajte vzostupne krúživými masážnymi pohybmi v oblasti slzných doliniek, na vrásky okolo očí.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.