PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
1 hodnotenie

HYDRATAČNÝ KRÉM S BUNKOVOU VODOU 50 ml CELLULAR WATER CREAM

Hydratačný krém zvyšuje prirodzenú hydratáciu a poskytuje nepretržitý komfort. Je obohatený o vodné senzory identické so senzormi prirodzene sa vyskytujúcimi v pokožke čím poskytuje dlhotrvajúcu sviežosť.

Krém je obohatený o komponenty upravujúce hospodárenie s vodou, ktoré sú identické s tými, ktoré sa prirodzene nachádzajú v koži. Nový hydratačný krém dlhotrvajúcu, osviežujúcu hydratáciu.

Skladom
Kód: V910502
€58,90
Kategória: Energizácia pleti
IE web 600x900 V910502 CELLULAR WATER MELTING MOISTURIZING CREAM 50ml
ZADARMOZADARMO

Nová Cellular Water starostlivosť prevychováva dehydrovanú pleť tak, aby vedela normálne fungovať, sama si získavať a udržiavať vodu. Pleť musí byť v prvom rade hydratovaná a tak môžeme riešiť akékoľvek jej dysfunkcie. Hydratačný krém využíva Patent Bunková voda. Bunková voda je identická s vodou kožných buniek. Na bunky pôsobí ako "živá" voda so zabezpečením energie pre bunky. Bunková voda a jej nové produkty starostlivosti o pokožku podporujú funkcie, ktoré sú nevyhnutné pre zachovanie mladistvej pleti.

Dynamická hydratácia: Zabezpečuje optimálnu úroveň hydratácie podporovaním prenosu a zadržiavania vody v pokožke.

Antioxidačná ochrana: Neutralizuje účinky voľných radikálov, ktoré sú zodpovedné za starnutie.

Denná obrana: Posilňuje kožnú bariéru tým, že poskytuje neviditeľnú ochranu proti vonkajším agresorom (častice znečisťujúcich látok, mestské prostredie atď.). Obohatené s ceramidmi a lipidmi, ktoré sú identické s tými, ktoré sa prirodzene nachádzajú v koži.

 

PATENTOVANÝ AQUAPORIN: Obnovuje početné akvaporínové kanáliky, ktoré počas celého dňa zásobujú pokožku vodou.

PATENTOVANÁ BUNKOVÁ VODA: Táto aktívna voda je kľúčovou ingredienciou našich produktov a reprodukuje vlastnosti vody, ktorá sa prirodzene nachádza v koži. Je jedinečná, optimalizuje vitalitu buniek a pomáha zachovať potenciál mladosti. Zvyšuje účinnosť našej starostlivosti o pleť.

PRE KOHO: 

pre unavenú, stresovanú a mdlú pokožku

POUŽITIE:

Naneste ráno a /alebo večer na čistú suchú tvár a krk. 

 

 

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.