PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

REŠTRUKTURALIZAČNÉ OBNOVUJÚCE SÉRUM 30 ml DERM REPAIR RESTRUCTURING SERUM

K nákupu ľubovoľného séra a krému ZDARMA Darček  INTENZÍVNA LIFTINGOVA MASKA LIFT REPAIR v hodnote 58€. Pri kúpe dvoch ľubovoľných sér a krému - navyše Darček  EXKLUZÍVNA ZAMATOVÁ TAŠKA.

AKCIA trvá do 31.12.2023

Túto akciu nie je možné kombinovať s akciou- darček pri nákupe nad 150€


Vysoko koncentrované sérum  "architekt pleti" v regeneračných aktívnych látkach - exkluzívna technológia REPAIR, hlboko preniká do pokožky, aby sa 
zachovala funkčnosť podporného tkaniva kože. Stimuluje syntézu kolagénových a elastínových vlákien, optimalizuje ich funkčnosť. Jeho tekutá, priesvitná textúra zabezpečuje veľmi rýchlu absorpciu účinných látok.

Skladom
Kód: V640003
€100,90
Kategória: STARNUTIE PLETI
REŠTRUKTURALIZAČNÉ OBNOVUJÚCE SÉRUM 30 ml  DERM REPAIR RESTRUCTURING SERUM
ZADARMOZADARMO

Odborné sérum, vysoko koncentrované v regenerácii aktívnych zložiek, stimuluje syntézu dermálnych vlákien a optimalizuje ich funkčnosť, aby reštrukturalizovalo a posilnilo podporné tkanivá kože.

 

VÝSLEDOK:

Kontúry tváre sú vyhladené, vrásky a jemné línie miznú. Koža je pevnejšia, regenerovaná.

 

PRE OHO:

Všetky typy pleti, od 25 rokov

 

POUŽITIE:

Aplikujte ráno a večer na vyčistenú, suchú pokožku tváre, krku a dekoltu. Používajte samostatne alebo v kombinácii s ďalšími produktami podľa potreby pleti z radov STÁRNUTIE PLETI.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.