PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

CIELENÝ KONCENTRÁT PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM 9 ml ESTHE WHITE TARGET DARK SPOTS CONCENTRATE

Rozjasňuje, exfolijuje a znižuje veľkosť a intenzitu škvŕn. Cielene bieli pigmentové škvrny. Praktický roll-on s vysokou koncentráciou bieliacich látok na zosvetlenie, zmenšenie a ich postupné odstránenie.

Skladom
Kód: V650701
€60,90
CIELENÝ KONCENTRÁT PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM 9 ml  ESTHE WHITE TARGET  DARK SPOTS CONCENTRATE
ZADARMOZADARMO

Lokálne zameraný roll-on, je vysoko koncentrovaný v exfoliačných účinných látkach, znižuje intenzitu a veľkosť lokalizovaných pigmentových škvŕn. Pleť je rovnomernejšia a jasnejšia.

 

VÝSLEDKY:

Veľkosť a intenzita škvŕn postupne klesá. Lokalizované tmavé škvrny sú zosvetlené.

 

PRE KOHO:

Hyperpigmentácie, pleť s nejednotným zafarbením.

 

POUŽITIE:

Aplikujte na vyčistenú pleť večer, lokálne na pigmentové škvrny.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.