PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
1 hodnotenie

KRÉM PRE PLEŤ S PIGMENTOVÝMI ŠKVRNAMI 50 ml PHOTO REGUL

Krém pre pleť s pigmentovými škvrnammi, ktorá sa chce opáliť.

Minimalizuje riziko hyperpigmentácie a to blokovaním opálenia v miestach s pigmentovými škvrnami a podporuje rovnomerné opálenie. Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobeného slnečným žiarením a tmavým škvrnám zároveň chráni DNA a bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.

Skladom
Kód: V456302
€81,90
KRÉM PRE PLEŤ S PIGMENTOVÝMI ŠKVRNAMI 50 ml  PHOTO REGUL
Akcia
ZADARMOZADARMO

Slnečná starostlivosť, ktorá reguluje pigmentové škvrny znížením kontrastu medzi hyperpigmentovanými oblasťami a opálenou pokožkou. Zaručuje bezpečné jednotné a harmonické opálenie.

VÝSLEDOK:

Dosiahnete ľahké a rovnomerné opálenie pokožky, pričom rozdiel medzi pigmentovými nepravidelnosťami a sfarbením pleti sa stráca. Škvrny ďalej netmavnú. Ošetrenie zabraňuje nadmernej pigmentácii existujúcich škvŕn.

 

PRE KOHO:

Je určený pre pleť, ktorá má pigmentové škvrny. Podporuje opaľovanie, ale zároveň znižuje kontrast a intenzitu tmavých škvŕn. Pre pleť, ktorá je vystavovaná slnku (pobyt v prírode, vysoké hory, trópy, more, dlhodobá expozícia).

 

POUŽITIE:

Naneste na tvár, dekolt a vrchnú časť rúk 20 minút pred vystavením slnku v dostatočnom množstve. Aplikujte každé 2 hodiny.

 

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.