PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE PROPOLIS KRÉM 50ml INTENSIVE PROPOLIS CREAM

 

Intenzívny protizápalový, hojivý krém s kyselinou ferulovou a peptidmi na aknóznu pleť. Krém s vysokou koncentráciou propolisu – zmesi látok zhromažďovaných a metabolizovaných včelami, ktoré blahodárne, čistiaco, protizápalovo, upokojujúco a hojivo pôsobí na mastnú a problematickú pleť.

Skladom
Kód: V621101
€55,90
Kategória: Intensive Propolis
INTENSIVE PROPOLIS KRÉM S KYSELINOU FERULOVOU A PEPTIDMI
ZADARMOZADARMO

Propolis je zmes živicových látok zozbieraných včelami, ktoré majú pozoruhodné čistiace a upokojujúce vlastnosti. Institut Esthederm využil túto synergickú kombináciu účinných látok, aby poskytol komplexnú starostlivosť pre pokožku s nadmerným mazotokom a so sklonom k akné.Koriguje poškodenia pokožky, zabraňuje tvorbe nečistôt, vyhladzuje a zjemňuje textúru pokožky na mikroúrovni. Jemná, prijemná textúra, nemastná.

 

VÝSLEDOK:

Pleť je intenzívne ošetrená, prečistená do hĺbky, nedokonalosti sú zredukované

 

PRE KOHO:

Pre pleť, ktorá sa vyznačuje nadmerným mazotokom a nedokonalosťami ako: akné, zápaly, čierne bodky a rozšírené póry.

 

POUŽITIE: 

Aplikujte na vyčistenú pleť ráno a večer.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.