PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

INTENSIVE VITAMIN C GEL- KRÉM 50 ml INTENSIVE VITAMIN C CREAM

 

Vitamín C v tomto gel-kréme má vysokú stabilitu a je obsiahnutý vo forme, ktorá lepšie penetruje do pokožky a tým účinne pleť rozjasňuje a

zosvetluje pigmentové škvrny v jej hĺbke. Má antioxidačný účinok a pôsobí proti starnutiu pleti tvorbou kolagénu a elastínu.

Skladom
Kód: V245102
€87,90
Kategória: Intensive Vitamin C
INTENSIVE VITAMIN C GEL- KRÉM 50 ml  INTENSIVE VITAMIN C CREAM
ZADARMOZADARMO

Gel-krém s vysokou koncentráciou vysoko stabilného vitamínu C, ktorý efektívne pleť rozjasňuje, pôsobí proti pigmentovým škvrnám a starnutiu pleti.

 

VÝSLEDKY:

Tmavé škvrny budú viditeľne slabšie a vaša pleť bude rovnomernejšia a žiarivejšia.

PRE KOHO:

Pre pleť ktorá stratila jas a hustotu, má nepravidelný tón a pre pleť s pigmentovými škvrnami.

POUŽITIE:

Aplikujte na tvár , krk a dekolt ráno a / alebo večer. Môže sa použiť ako denná a nočná starostlivosť dvojmesačnej kúry alebo po estetických procedúrach.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.