PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

SPREJ - PRÍPRAVA NA OPAĽOVANIE 150 ml BRONZ IMPULSE SPRAY

Sprej pre prípravu pleti na opaľovanie.

Pripravuje pokožku na opalovanie tým, že stimuluje tvorbu pigmentu. Neutralizuje voľné radikály a chráni bunkovú DNA. Zabraňuje vzniku vrások, redukuje faktory poškodzujúce kolagén. Chráni a zlepšuje odolnosť pokožky voči slnečnému žiareniu. Aktivizuje všetky stupne pigmentačného procesu pre rýchlejšie, dlhšie trvajúce a intenzívnejšie opaľovanie. Nie je prípravkom na ochranu pred slnkom.

 

Skladom
Kód: V960001
€70,90
Kategória: Normálna pokožka
SPREJ - PRÍPRAVA NA OPAĽOVANIE 150 ml  BRONZ IMPULSE SPRAY
Akcia
ZADARMOZADARMO

Sprej na tvár a telo bez ochranných filtrov pred slnkom. Pripravuje pokožku na opaľovanie, stimuluje a predlžuje opálenie. Posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky pred slnkom a zabraňuje starnutiu spôsobenému slnečným žiarením.

 

VÝSLEDKY:

Pokožka je lepšie chránená a pripravená na slnko, pre intenzívnejšie a dlhotrvajúce opálenie.

 

PRE KOHO:

Všetky typy pokožky okrem pleti, ktorá má pigmentové škvrny.

 

POUŽITIE:

Nastriekajte na tvár a telo a nechajte vyschnúť. Pred vystavením sa slnečnému žiareniu použite samostatne, ráno a večer, najlepšie dva týždne pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Počas vystavenia slnečnému žiareniu používajte 20 minút pred slnečným žiarením spolu s vhodnou ochranou pred slnkom z produktov určených na normálnu pokožku. Po vystavení slnečnému žiareniu používajte ráno a večer, pre pravidelnú starostlivosťou o pleť.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.