PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

KRÉM AKTIVUJÚCI A ZVÝRAZŇUJÚCI OPÁLENIE 150 ml SUN SUBLIMATION CREAM

Krém aktivujúci a zvýrazňujúci opálenie spúšťa a optimalizuje prirodzené opaľovanie, zabraňuje dehydratácii, vyživuje, skrášľuje pokožku a obmedzuje riziko odlupovania. ADAPTASUN technológia optimalizuje všetky stupne pigmentačného procesu (prirodzená ochrana pokožky) pre rýchlejšie, dlhodobejšie a intenzívnejšie opaľovanie. NUTRIENT COMLEX vyživuje pokožku a zabraňuje jej odlupovaniu.

Skladom
Kód: V456102
€71,90
Kategória: Normálna pokožka
KRÉM AKTIVUJÚCI A ZVÝRAZŇUJÚCI OPÁLENIE 150 ml  SUN SUBLIMATION CREAM
Akcia
ZADARMOZADARMO

Krém medovej konzistencie bez ochranných filtrov s vysokou výživou. Urýchľuje, zosilňuje a zvyšuje opálenie už opálenej pokožky. Jeho mimoriadne bohatá textúra a zloženie zvyšuje opálenie a krásu pokožky na slnku aj v tieni vďaka obsahu perlete.

 

VÝSLEDOK:

Vyživená a hydratovaná pokožka, rýchle, žiarivé a dlhotrvajúce opálenie.

 

PRE KOHO:

Pre všetky typy pokožky bez hyperpigmentáci, ktorá je už opálená

 

POUŽITIE:

Aplikujte v dostatočnom množstve na tvár a telo, 20 minút pred vystavením sa slnečnému žiareniu na už opálenú pokožku. V prípade dlhodobého pobytu na slnku používajte v spojení s prípravkom na ochranu pred slnkom prispôsobeným intenzite slnečného žiarenia. Výkonný aktivátor opálenia. Nie je prípravkom na ochranu pred slnkom.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.