PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
1 hodnotenie

OPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO pre silné slnko 200 ml ADAPTASUN BODY MILK strong sun

Opaľovacie telové mlieko s podporou opálenia pre silné slnko

stimuluje prirodzené opaľovanie pre rýchlejšie, intenzívnejšie a dlhšie trvajúce výsledky. Zabraňuje stárnutiu pokožky spôsobené slnkom a to tak, že chráni DNA pokožky a zabraňuje poškodeniu buniek vďaka našej patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany pričom  aktivuje proces prirodzenej pigmentácie pre intenzívne a dlhotrvajúce opálenie.

 

 

 

Skladom
Kód: V450101
€67,90
Kategória: Normálna pokožka
OPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO pre silné slnko 200 ml  ADAPTASUN BODY MILK strong sun
Akcia
ZADARMOZADARMO

Opaľovacie telové mlieko so silnou ochranou, chráni, optimalizuje prirodzené opálenie, zachováva kvalitu a mladistvosť pokožky na slnku.

 

VÝSLEDOK:

Výnimočný komfort a kvalita opaľovania. Pokožka sa rýchlejšie prispôsobí slnku a poskytne vám hlbšie a dlhšie trvajúce opálenie. Po dlhodobom používaní sa pokožka stáva mäkšou a hodvábnejšou.

 

PRE KOHO:

Pre normálnu pokožku bez pigmentácii. Pre vystavenie silnému slnku (hory, more, trópy) alebo dlhodobej expozícii.

 

POUŽITIE:

Naneste v dostatočnom množstve na telo 20 minút pred vystavením sa slnku. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny.

 

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.