PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.

INTENSIVE PRO-COLLAGEN +

Prelomový rad INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ okamžite pôsobí ako účinná korekcia všetkých príznakov ochabnutej pleti, pôsobí proti strate pevnosti a pružnosti pokožky a zlepšuje jej štruktúru vo všetkých vrstvách.

Výskumné oddelenie Institut Esthederm vyvinulo nové inovatívne ekobiologické riešenie, ktoré dokáže pôsobiť na prirodzené mechanizmy spevňovania pokožky. Tieto účinné látky pôsobia na rôzne vrstvy pokožky - epidermis (vrchná vrstva), dermálno-epidermálne spojenie a dermis (spodná vrstva) - a zameriavajú sa na päť základných typov kolagénu, ktoré zaručujú pevnosť a súdržnosť pokožky a posilňujú jej štruktúru.

KOLAGÉN TYPU XVII zlepšuje kvalitu pokožky a významne prispieva k jej celkovej štruktúre tým, že podporuje súdržnosť medzi jej spodnou (dermis) a vrchnou (epidermis) vrstvou, zvyšuje odolnosť pokožky a prispieva ku kvalite jej obnovy.

KOLAGÉNY TYPU IV a VII posilňujú súdržnosť dermis a epidermis a vytvárajú priaznivé prostredie pre výmenu buniek medzi nimi. Okrem toho zlepšujú odolnosť pokožky voči fyziologickým zmenám súvisiacim s vekom.

KOLAGÉNY TYPU I a III zabezpečujú hustotu pokožky. Tieto typy kolagénu spolu s určitými proteínmi zväčšujú objem dermis, čím napínajú a vyhladzujú povrch pleti.

Stimuláciou syntézy týchto piatich typov kolagénu, ktoré sa prirodzene vyskytujú v pokožke, účinné biomimetické látky - 3 biomimetické peptidy a xylóza (rastlinný cukor) - vybrané pre technológiu PRO-COLL+, podporujú udržiavanie a štruktúru každej vrstvy pokožky. Pevnosť a štruktúra pleti sa zlepšuje a povrch pleti je hladší.

Patentovaná technológia CELLULAR WATER plne kontroluje mladosť pokožky tým, že účinne bojuje proti voľným radikálom a prispieva k dobre fungujúcemu energetickému metabolizmu. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, a tým aj pre plnohodnotnú a správne fungujúcu pleť.

Cena

98105
198105

Značky

Zobrazených položiek: 2
IE 05V691000 INTENSIVE PRO COLLAGEN+ CREAM J 50ML RGB SHADOW WEB
Novinka
ZADARMOZADARMO
€98,90

  INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME krém na podporu tvorby kolagénu v pokožke 50 ml   Výživný liftingový krém INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ CREME trvalo obnovuje prirodzené spevňujúce...

Kód: 495
IE 05V691100 INTENSIVE PRO COLLAGEN+ SERUM PUB 30ML RGB SHADOW WEB
Novinka
ZADARMOZADARMO
€104,90

INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM sérum na podporu tvorby kolagénu v pokožke 30 ml   Ľahké sérum s textúrou "kolagénového gélu" INTENSIVE PRO-COLLAGEN+ SERUM posilňuje biologické...

Kód: 498
2 položiek celkom