PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
4 hodnotenia

EVE OMLADZUJÚCE SÉRUM 30 ml EVE SERUM

Omladzujúce regeneračné sérum svojím hĺbkovým pôsobením obnovuje metabolické schopnosti kože, ktoré sú každý deň biologicky „mladšie“. Okamžité vyhladenie, obnovenie pleti, a zlepšenie štruktúry pokožky.

E.V.E. je jemné gélové sérum pre automatickú regeneráciu pokožky. Vyrobené z nevyhnutných životne dôležitých prvkov, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke. E.V.E. pomáha pokožke regenerovať sa a obnoviť jej pôvodnú kvalitu a trvanlivosť, pôsobí priamo v srdci bunky.

Skladom
Kód: V970000
€114,90
Kategória: STARNUTIE PLETI
EVE OMLADZUJÚCE SÉRUM 30 ml  EVE SERUM
Novinka
ZADARMOZADARMO

Institut Esthederm E.V.E. sérum umožňuje pleti sa samostatne regenerovať.

Sérum EVE (essential vital elements - esenciálne vitálne prvky), to je 15 rokov výskumu jedinečného zloženia pre mladistvú pleť. 51 biologicky dostupných látok, úplne bezpečných a nevyhnutných pre bunkový metabolizmus a fungovanie kožného tkaniva.

Sérum E.V.E. postupne uvolňuje všetky výživné látky potrebné pre výživu a reprodukciu buniek a dáva každej pleti možnosť obnovy v akomkoľvek veku. Každý deň sa pleti dostáva stimulačného, energetického a životodarného prostredia, ktoré jej umožňuje sa každým dňom regenerovať a omladzovať.

Sérum E.V.E. od Institut Esthederm umožňuje pleti sa samostatne regenerovať a to vďaka šíreniu jedinečnej kultúry, ktorá vytvára nevyhnutné životné podmienky pre pleť. Sérum E.V.E. postupne uvolňuje všetky výživné látky potrebné pre výživu a reprodukciu buniek a dáva každej pleti možnosť obnovy v akomkoľvek veku. Každý deň sa pleti dostáva stimulačného, energetického a životodarného prostredia, ktoré jej umožňuje sa každým dňom regenerovať a omladzovať.

Hlavnými účinkami starostlivosti E.V.E. sérum je optimalizácia základných funkcií buniek: respirácia, delenie, rast, vlastná ochrana, komunikácia. Výsledkom je odvrátený proces starnutia, samoregenerácia pleti. Pleť je prirodzene obnovovaná, získava späť svoju textúru a je viac rozjasnená. Pleť je bezprostredne a udržateľne omladená.

  • obnovuje mladistvý a žiarivý vzhľad
  • regeneruje pleť a predchádza jej podráždeniu
  • obnovuje pružnosť pleti
  • redukuje jemné linky a vrásky

VÝSLEDOK:

Pokožka je okamžite vyhladená, regenerovaná, opäť získava svoju silu, pevnosť a štruktúru. Od 21. dňa sa prirodzene obnovuje.

PRE KOHO:

Pokožka, ktorá je unavená, vyčerpaná, vystresovaná alebo po zmene ročných období.

POUŽITIE:

Naneste jemnými ťahmi zo stredu tváre smerom von, bez masáže, na tvár, krk a dekolt ráno a/alebo večer. Ideálne ako intenzívne 4-6 týždňové ošetrenie pred akoukoľvek starostlivosťou produktov rady STÁRNUTIE PLETI.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.