PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

CITLIVÁ POKOŽKA OPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO pre silné slnko 200 ml ADAPTASUN SENSITIVE PROTECTIVE BODY MILK strong sun

Mlieko na telo s vysokou ochranou pre citlivú pokožku/silné slnko, stimuluje prirodzené opaľovanie pre rýchlejší, trvalejší a intenzívnejší výsledok. Zabraňuje starnutiu, chráni DNA a bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany. Aktivuje proces prirodzenej pigmentácie, opálenie je jasné, intenzívne a dlhotrvajúce. Citlivá pokožka si opäť môže užívať potešenia zo slnka s minimalizovaným rizikom kožnej reakcie

Skladom
Kód: V453101
€81,90
Kategória: Citlivá pokožka
Hmotnosť: 200 kg
CITLIVÁ POKOŽKA OPAĽOVACIE TELOVÉ MLIEKO  pre silné slnko 200 ml  ADAPTASUN SENSITIVE PROTECTIVE BODY MILK strong sun
Akcia
ZADARMOZADARMO

Mlieko na telo s vysokou ochranou/ silné slnko pre citlivú pokožku optimalizuje ochranu buniek a zabraňuje starnutiu pokožky spôsobeného slnkom vďaka patentovanej technológii GLOBAL CELLULAR PROTECTION. Stimuluje a zosilňuje opálenie svetlej alebo citlivej pleti, ktorá sa ťažko opaľuje. Hladká a jemná textúra mlieka.

 

VÝSLEDOK: Citlivá pokožka sa lepšie prispôsobuje slnku a ľahšie sa opaľuje. Prirodzene chránená, rýchlejšie opálená so zníženým rizikom spálenia slnkom. Trvanlivejšie opálenie.

 

PRE KOHO: Citlivá pleť a pleť ktorá má sklon opaľovať sa do červena. Pre mierne slnečné žiarenie

 

POUŽITIE: Naneste v dostatočnom množstve na telo 20 minút pred vystavením sa slnku. Aplikáciu opakujte každé 2 hodiny. Ako predprípravu na slnenie použite SPREJ PRÍPRAVA NA OPAĽOVANIE/ BRONZ IMPULZ

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.