PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

MICELÁRNY ČISTIACIOLEJ 150 ml

Obľúbený moderný formát micelárneho čistiaceho oleja prináša výživnú a pohodlnú čistiacu starostlivosť. Veľmi komfortná a jemná textúra z pleti dôkladne odstraňuje nečistoty, vodeodolný make-up a patogény. Pritom chráni a podporuje prirodzenú mikroflóru pokožky a jej hydrolipidický film. Pokožka je v rovnováhe a posilňuje svoju prirodzenú schopnosť chrániť pred vonkajšími vplyvmi. Nezanecháva mastný pocit.

Skladom
Kód: 488
€41
Kategória: ČISTENIE PLETI
IE 05V600800 OSMOCLEAN MICELLAR CLEANSING OIL CARE PB 150ML RVB SHADOW WEB
Novinka
ZADARMOZADARMO

Účinky:
Vďaka špeciálne vyvinutému patentu SKIN BALANCE SYSTEM a starostlivo vybranému a bezpečnému komplexu čistiacich látok jemne a zároveň účinne odstraňuje nečistoty, nepriateľské mikroorganizmy a vodeodolný make-up. Čistí pleť s rešpektovaním všetkých komponentov kože a zároveň reprodukuje prirodzenú kožnú bariéru vďaka biomimetickým aktívnym zložkám a biomimetickým lipidom, ktoré sa prirodzene nachádzajú v pokožke. Patentovaná technológia CELLULAR WATER plne kontroluje mladosť pokožky vďaka účinnému boju proti voľným radikálom a podielu na dobre fungujúcom energetickom metabolizme. Vytvára optimálne, prirodzené prostredie pre kožné bunky, teda aj pre naplno, správne fungujúcu pokožku.  

Pre koho:
Všetky typy pleti.

 

Spôsob použitia:
Ráno i večer aplikujte prstami na suchú pleť, na tvár, krk, dekolt, oči i pery, kruživými pohybmi, aby sa efektívne odstránili make-up a nečistoty. Dôkladne opláchnite s vodou.

 

Výsledok:
Pokožka je jemne odlíčená, hydratovaná, bez mastného pocitu na pleti.

 

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.