PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

UKĽUDŇUJÚCI BIOMIMETICKÝ KRÉM 50 ml CALMING BIOMIMETIC CREAM

 

Upokojenie pre citlivú pokožku. Mimoriadne komfortný krém pre intolerantnú pleť. Krémová textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva do pokožky.


Tento krém uvoľňuje pokožku a zlepšuje jej úroveň tolerancie/znášanlivosti. Na pokožke Vám vytvorí vrstvu, ako keby druhú kožu, tzv. ochranný film, čím zároveň chráni Vašu pleť pred vonkajšími vplyvmi. Okamžite upokojuje pleť, zmierňuje začervenanie, svrbenie, pálenie a zároveň pomáha transformovať obranný mechanizmus vašej pokožky. Pokožku zároveň hydratuje.

Skladom
Kód: V630100
€84,90
Kategória: Citlivá pleť
IE web 600x900 V630100 CALMING BIOMIMETIC CREAM 50ml
ZADARMOZADARMO

Pleťový Upokojujúci  biomimetický krém poskytuje vašej tvári každý deň presne takú starostlivosť, akú potrebuje. Regeneruje kožnú bariéru, upokojuje podráždenie a začervenanie, má 100% biomimetické zloženie /telu vlastné, zaručuje dokonalú kompaktibilitu s pleťou.

 

VÝSLEDOK:

Pokožka nadobúda znovu upokojenie bez podráždenia a pnutia. Vaša pleť sa cíti oddýchnuto, sviežo a uvoľnene. Znižuje podráždenie, začervenanie a pocity pálenia. 

 

PRE KOHO:

Pre citlivú pokožku a reaktívnu s prejavmi ako je svrbenie, pálenie, štipkanie, tenká pleť. Pre pleť senzitívnu na zmeny počasia, znečistenie, slnko, pre pleť ktorá je podráždená a väčšina krémov jej často spôsobuje alergickú reakciu. Krém lokalizuje začervenanie, svrbenie a pocity pálenia.

 

POUŽITIE:

Naneste na tvár a krk ráno a / alebo večer. Jemne vmasírujte. Krém sa veľmi ľahko vstrebáva. Pokožka znovu objavuje pokoj a pohodlie. Vaša pleť je svieža a uvoľnená. Znižuje sa podráždenie a začervenanie pleti. Kombinujte samostatne alebo po aplikácii  séra INTENSIVE VITAMIN E alebo séra INTENSIVE HYALURONIC.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.