PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
2 hodnotenia

OCHRANNÝ TELOVÝ SPREJ PRE PLEŤ SO SLNEČNOU ALERGIOU 150 ml SUN INTOLERANCE BODY SPRAY

Telový sprej pre pleť s prejavmi slnečnej alergie chráni pleť pred slnkom, pomocou upokojujúcich účinných látok umožňuje najreaktívnejšej alebo intolerantnej pokožke postupne sa prispôsobiť slnku. Zabraňuje starnutiu, chráni DNA, bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej 

Skladom
Kód: V460201
€75,90
OCHRANNÝ TELOVÝ SPREJ PRE PLEŤ SO SLNEČNOU ALERGIOU 150 ml  SUN INTOLERANCE BODY SPRAY
Akcia
ZADARMOZADARMO

Sprej s vysokou ochranou, ktorý znižuje citlivosť hyper -reaktívnej pokožky a podporuje jej postupnú adaptáciu na slnko pri zachovaní ochrany pred starnutím pokožky. Je neparfémovaný.

 

VÝSLEDOK: Koža je adaptovaná na slnko a alergické reakcie miznú. Je trvalo upokojená, dostatočne hydratovaná.

 

PRE KOHO: Kožná neznášanlivosť alebo alergia na slnko (letná lucitída), hyperreaktívna pokožka. Fototypy 1 (veľmi svetlá až červená koža), tehotenstvo, lekárske ošetrenie s rizikom fotosenzibilizácie (antibiotiká).

 

POUŽITIE: Liečebné a preventívne postupy : 2 týždne pred intenzívnym vystavením sa na slnku (dovolenkou) aplikujte jedenkrát denne. Počas dovolenky a opaľovania aplikujte každé 2 hodiny a 1 týždeň pred dovolenkou aplikujte dvakrát denne. Počas dovolenky a opaľovania aplikujte každé 2 hodiny.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.