PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

KRÉMOVÁ VYŽIVUJÚCA MASKA 75 ml NUTRITIVE BATH CREAM MASK

Maska s včelou materskou kašičkou, ktorá vďaka obsahu 8 vitamínov, 5 stopových prvkov a minerálov, esenciálnym mastným kyselinám dokonale vyživí oslabenú pleť a podporí jej vlastný obranný systém.

Skladom
Kód: V660301
€52,90
KRÉMOVÁ VYŽIVUJÚCA MASKA 75 ml  NUTRITIVE BATH CREAM MASK
Tip
ZADARMOZADARMO

Krémová vyživujúca maska so zamatovou bohatou textúrou, vyživuje pokožku a posilňuje obranyschopnosť pleti.

VÝSLEDKY:

Pokožka je intenzívne, dlhodobo vyživená, odolná a posilnená. Mladosť pleti je zachovaná.

PRE KOHO:

Pre podvýživenú, vysušenú, oslabenú a unavenú pleť s prejavmi ako pnutie, ťahanie, suché miesta, lišaje.

POUŽITIE:

Naneste silnejšiu vrstvu na čistú, suchú pokožku na tvári a krku. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom prebytočný zvyšok odstráňte vodou,alebo nechajte pôsobiť ako nočný krém až do rána. Používajte 2-3 x týždenne.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.