PRI NÁKUPE NAD 200€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

KRÉM NA TVÁR A TELO S VYSOKOU OCHRANOU- NO SUN 50 ml NO SUN

Krém na tvár s ultra vysokou ochranou pred slnkom so 100% minerálnou clonou a s vysokou toleranciou pre pokožku, ktorá sa nemôže vystaviť slnku. Zabraňuje starnutiu vplyvom slnka, poškodeniu buniek a riziku začervenania a zápalu. Zabraňuje starnutiu a tmavým škvrnám, chráni DNA, bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej bunkovej ochrany.

Skladom
Kód: V461001
€61,90
KRÉM NA TVÁR A TELO S VYSOKOU OCHRANOU- NO SUN 50 ml  NO SUN
Akcia
ZADARMOZADARMO

Krém s vysokou ochranou - 100% minerálne filtre, vysoká tolerancia krému chráni, rešpektuje a zaisťuje bezpečnosť celej pokožky pri všetkých intenzitách slnečného žiarenia pri zachovaní proti foto-starnutiu. Je vodeodolný.

 

VÝSLEDOK: Pokožka je vysoko chránená pri akejkoľvek slnečnej intenzite, pred škodlivými účinkami UV žiarenia a tiež pred foto stárnutím.

 

PRE KOHO: Pre pokožku, ktorú chceme maximálne chrániť pred slnečným žiarením. A to po dermatologických alebo estetických zákrokoch ako sú jazvy, znamienka, tetovania alebo dermatologická anamnéza. Tak tiež počas liečby (tabletky, antibiotiká) a pre pleť ľudí, ktorí sa pre liečbu nemôžu  vystaviť slnku.

 

POUŽITIE: Naneste 20 minút pred opaľovaním. Obnovte aplikáciu každé 2 hodiny.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.