PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

TÓNOVACÍ OCHRANNÝ PÚDER 15g PROTECTIVE SUNSHINE CARE POWDER moderate sun

Ochraný slnečný bronzový púder, (mierne slnko) so zamatovou textúrou

pleť zjednocuje, rozjasňuje a dodáva jej jemný bronzový tón. Jeho zloženie ochraňuje pleť proti voľným radikálom. Okamžite zlepšuje pleť. Optimálna kombinácia pigmentov a dúhových perál pomáha rozjasniť, vyrovnať a matne zjemniť pleť. Univerzálny odtieň je prispôsobený všetkým odtieňom pokožky. Kedykoľvek počas dňa chráni pokožku pred každodennými agresiami vďaka zloženiu 100% minerálnych filtrov proti UVA-UVB. Zabraňuje starnutiu. Patentovaná globálna celulárna ochrana zaisťuje cielený antioxidačný účinok a zabraňuje poškodeniu pokožky slnečným žiarením

Skladom
Kód: V481200
€63,90
Kategória: Normálna pokožka
TÓNOVACÍ OCHRANNÝ PÚDER 15g  PROTECTIVE SUNSHINE CARE POWDER moderate sun
Akcia
ZADARMOZADARMO

Zamatový púder, ktorý chráni pred poškodením z celého slnečného spektra (UVB, UVA, IR, viditeľné svetlo) a znečistením.

 

VÝSLEDKY:

Ochranená pleť pred slnkom s výsledkom pekne zlatého opálenia z prvých lúčov. Zjednotená , rozjasnená pleť s jemným bronzovým tónom.

 

PRE KOHO:

Vhodný pre všetky typy pleti bez ohľadu na ročné obdobie.

 

POUŽITIE:

Použitie: aplikujte štetcom alebo hubkou na make up, na celú tvár a dekolt. V prípade vystavenia slnečnému žiareniu opakovane použite každé 2 hodiny.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.