PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

OCHRANNÝ SPREJ NA PLEŤ OCHRANA PLETI PRED ZNEČISTENÝM OVZDUŠÍM 100ml

CITY PROTECT IN CELLIUM SPRAY- OCHRANNÝ SPREJ NA PLEŤ

Starostlivosť o pleť pred znečisteným ovzduším

Trojitá exkluzívna ochrana pokožky: GLOBAL CELLULAR PROTECTION - patentovaná technológia intracelulárnej ochrany (InCellium) zabraňuje predčasnému stárnutiu pokožky, spomaľuje degradáciu kolagénu a spomaľuje výskyt vrások a stratu pevnosti.Chráni a zlepšuje prirodzenú odolnosť pokožky pred slnečným žiarením a mestským znečistením. Jemne olejová textúra

Skladom
Kód: V921001
€48,90
CITY PROTECT IN CELLIUM SPRAY
ZADARMOZADARMO

Ľahký jemne olejový sprej, ktorý posilňuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky, tým zabraňuje predčasnému stárnutiu a ďalším poškodeniam.

VÝSLEDKY:

Posilňuje sa prirodzená obranyschopnosť pokožky proti denným agresiám z jej okolia (slnko, stres ,

znečistenie v mestách).

 

PRE KOHO:

Všetky typy pleti, vrátane tých najcitlivejších, vystavených UV a environmentálnym agresiám.

 

POUŽITIE:

Ráno a / alebo večer aplikujte sprej zo vzdialenosti 20cm na čistú a suchú pokožku tváre, tela i vlasov.

Jemne vmasírujte. Používajte ráno po aplikácii krému a kedykoľvek v priebehu celého dňa, aj na make-up.

Používajte popri zvyčajnej rutinnej starostlivosti o pleť.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.