PRI NÁKUPE NAD 100€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

UKĽUDŇUJÚCI OČNÝ KRÉM 15 ml CALMING EYE CONTOUR CREAM

Jemný Ukľudňujúci očný krém okamžite a dlhodobo upokojuje a normalizuje obzvlášť jemnú a citlivú pleť okolia očí. Zároveň zmierňuje opuchy, vačky  a vrásky. Je perfektnou voľbou pre dehydrovanú pokožku. Očný krém neobsahuje parfémy.

Skladom
Kód: V630401
€53,90
Kategória: Citlivá pleť
IE web 600x900 V630401 CALMING EYE CONTOUR CREAM 15ml
Novinka
ZADARMOZADARMO

VÝSLEDOK:

Príznaky podráždenia (začervenanie, svrbenie, atď.) okamžite miznú. Pleť je upokojená, posilnená, hydratovaná, dlhodobo sa znižuje jej citlivosť a pleť funguje normálne. Mladosť pleti je zachovaná.

 

PRE KOHO:

Pre citlivú, podráždenú a dehydrovanú (slnkom, chladom, znečistením, atď.) pleť okolo očí.

 

POUŽITIE:

Naneste na čistú a suchú pokožku okolia očí. Jemne vmasírujte krúživými pohybmi alebo veľmi jemnými vklepmi od vnútornej po vonkajšiu časť oka.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.