PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

ROZJASŇUJÚCI A OMLADZUJÚCI OČNÝ KRÉM 15 ml ESTHE WHITE BRIGHTENING EYE CARE

Starostlivosť o očné okolie proti pigmentovým škvrnám, s okamžitým účinkom vyplnenia vrások, tiež odstraňuje tmavé kruhy a opuchy v očnom okolí. Rozjasňuje a zosvetľuje hyperpigmentácie, upokojuje a zabraňuje podráždeniu a zachováva mladosť očného okolia. HYPOPIGMENTALINE technológia je jadrom tejto starostlivosti a pôsobí na všetkých úrovniach procesu pigmentácie, poskytuje komplexné riešenie z hľadiska rovnomernosti, jasu a žiarivosti pleti.

Skladom
Kód: V650802
€60,90
ROZJASŇUJÚCI A OMLADZUJÚCI OČNÝ KRÉM 15 ml  ESTHE WHITE BRIGHTENING EYE CARE
Novinka
ZADARMOZADARMO

Starostlivosť o očné okolie proti pigmentovým škvrnám, s okamžitým účinkom vyplnenia vrások, tiež odstraňuje tmavé kruhy a opuchy v očnom okolí.

 

VÝSLEDKY:

Pokožka znovu získa uniformitu a žiarivosť. Krehká oblasť okolo oka je redefinovaná, pevnejšia a pružnejšia. Tkanivá sú reštrukturalizované, vrásky a jemné línie sú redukované. Očné vačky a tmavé kruhy miznú, vzhľad sa omladzuje.

 

PRE KOHO:

Hyperpigmentácie, pleť s nejednotným zafarbením.

 

POUŽITIE:

Ráno a / alebo večer naneste kovovým aplikátorom, krúživými pohybmi, od vnútorného kútika oka smerom von.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.