PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

KRÉM S VČELOU MATERSKOU KAŠIČKOU 50 ml ROYAL JELLY VITAL CREAM

K nákupu ľubovoľného séra a krému ZDARMA Darček  INTENZÍVNA LIFTINGOVA MASKA LIFT REPAIR v hodnote 58€. Pri kúpe dvoch ľubovoľných sér a krému - navyše Darček  EXKLUZÍVNA ZAMATOVÁ TAŠKA.

AKCIA trvá do 31.12.2023

Túto akciu nie je možné kombinovať s akciou- darček pri nákupe nad 150€


Intenzívne vyživujúci a revitalizačný krém. 

KRÉM S VČELOU MATERSKOU KAŠIČKOU je mimoriadne efektívny krém, ktorý vďaka vysokému obsahu (až 5%) včelej materskej kašičky a 8 vitamínom, 5 stopovým prvkom a minerálom, esenciálnym mastným kyselinám dokonale vyživí oslabenú pleť a podporí jej vlastný obranný systém.

Skladom
Kód: V660201
€88,90
KRÉM S VČELOU MATERSKOU KAŠIČKOU
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO

VÝSLEDKY:

Pokožka je intenzívne, dlhodobo vyživená, odolná a posilnená. Mladosť pleti je zachovaná. Intenzívna výživa a revitalizácia pleti.

PRE KOHO:

Pre podvýživenú, vysušenú, oslabenú a unavenú pleť s prejavmi ako pnutie, ťahanie, suché miesta, lišaje.

POUŽITIE:

Naneste na čistú a suchú pokožku tváre, krku a dekoltu ráno a večer, samostane alebo po Univerzálnom prevýchovnom bunkovom sére. Vynikajúci základ pod make-up.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.