PRI NÁKUPE NAD 100€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

BIELIACI REŠTRUKTURALIZAČNÝ NOČNÝ KRÉM 50 ml ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH REGENERATING NIGHT CREAM

Vďaka technológii HYPOPIGMENTALINE, ktorá je jadrom tejto starostlivosti napomáha redukovať tmavé škvrny a pôsobí na všetkých úrovniach procesu pigmentácie, čím poskytuje komplexné riešenie z hľadiska rovnomernosti, jasu a žiarivosti pleti. Postupne vyhladí nepravidelné textúry, ktoré bránia jasu pleti a trvalo vyhladzuje textúru pokožky. Prírodný hráškový peptid vypĺňa pokožku a vracia ju do plného vzhľadu.

Skladom
Kód: V650602
€92,90
BIELIACI REŠTRUKTURALIZAČNÝ NOČNÝ KRÉM 50 ml  ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH REGENERATING NIGHT CREAM
Novinka
ZADARMOZADARMO

ESTHE WHITE nočný krém, ktorý počas spánku pleť rozjasňuje, regeneruje a hyhladzuje.

 

VÝSLEDKY:

Jasnejšia, vyrovnanejšia a regenerovaná pokožka, ráno vyzerá viditeľne mladšie.

 

PRE KOHO:

Hyperpigmentácie, pleť s nerovnomerným sfarbením.

 

POUŽITIE:

Používajte na oblasť tváre a krku a dekoltu. Aplikujte večer na vyčistenú a suchú pokožku. Používajte samostatne alebo v kombinácii s inou

starostlivosťou ESTHE WHITE ideálne po ESTHEWHITE BRIGHTENING YOUTH ANTI-DARK SPOTS SERUM alebo DERM REPAIR SERUMpre zvýšenie účinnosti rozjasnenia a omladenia.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.