PRI NÁKUPE NAD 150€ VÁM PRIBALÍME DARČEK.
Neohodnotené

BIELIACE A ROZJASŇUJÚCE SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM 30 ml ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH ANTI-DARK SPOT SERUM

K nákupu ľubovoľného séra a krému ZDARMA Darček  INTENZÍVNA LIFTINGOVA MASKA LIFT REPAIR v hodnote 58€. Pri kúpe dvoch ľubovoľných sér a krému - navyše Darček  EXKLUZÍVNA ZAMATOVÁ TAŠKA.

AKCIA trvá do 31.12.2023

Túto akciu nie je možné kombinovať s akciou- darček pri nákupe nad 150€


Intenzívne sérum na rozjasnenie pleti a zosvetlenie pigmentových škvŕn napomáha eliminovať existujúce pigmentové škvrny, zjednocuje pleť. Napomáha zjednotiť farebnosť pleti.

 

Skladom
Kód: V650401
€102,90
BIELIACE A ROZJASŇUJÚCE SÉRUM PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM 30 ml  ESTHE WHITE BRIGHTENING YOUTH ANTI-DARK SPOT SERUM
Akcia Tip
ZADARMOZADARMO

Intenzívne sérum na rozjasnenie pleti a zosvetlenie pigmentových škvŕn

VÝSLEDKY:

Farebnosť pleti zjednotená. Pigmentové švrny sú svetlejšie, menšie a postupne miznú a nevznikajú nové. Pleť je žiarivá a rozjasnená. Znaky starnutia / vrásky, ryhy..../ sú minimalizované a pleť je pevnejšia.

 

PRE KOHO:

Pre pleť s pigmentovými škvrnami, s nerovnomerným sfarbením, ktorá potrebuje zjednotiť. Pre pokožku, ktorá potrebuje rozjasniť.

 

POUŽITIE:

Používajte ako krátkodobé intenzívne ošetrenie/ 2 mesiace/ alebo ako celoročnú starostlivosť. Aplikujte ráno a večer samostatne alebo s ďalšími produktami radu ESTHE WHITE.

Energia je základom správneho fungovania nášho tela, čoho základom je naša bunka. Zároveň aj naša pleť potrebuje k správnemu fungovaniu dostatok energie. Preto sú všetky produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris vyrobené z patentovanej "bunkovej vody", alebo  "Cellular Water". Táto voda nie je mineralizovaná, ani termálna, ale je to voda, ktorá je svojim zložením rovnaká s vodou v našich kožných bunkách. Na pleť pôsobí ako živá voda. Pokožke dodáva energiu na to, aby mohla správne pracovať. Dostatok energie a vhodne zvolená starostlivosť naštartuje v pokožke jej správne funkcie. Niekoľko patentov a inovatívnych technológií v každom produkte Institut Esthederm Paris pracuje v harmónii s pokožkou a učí ju ako správne fungovať. Objavte aj vy produkty kozmetiky Institut Esthederm Paris a doprajte si vydať sa s nami na cestu  dlhodobej krásy.